Výrobce Kärcher Kärcher

Kärcher je mezinárodní značka specializující se na výrobu čisticích a údržbových zařízení pro domácnosti, průmysl a komerční sektor. Firma byla založena v roce 1935 v německém městě Winnenden a dnes je jedním z největších výrobců čisticích strojů na světě.

Kärcher nabízí širokou škálu produktů, včetně vysokotlakých čističů, podlahových čističů, vysavačů, mopů, parních čističů, čističů oken a mnoho dalšího. Produkty Kärcher jsou známé svou vysokou kvalitou, výkonností a spolehlivostí.

Vedle výroby čisticích zařízení se Kärcher také angažuje v oblasti ochrany životního prostředí. Firma se snaží minimalizovat dopad svých výrobních procesů na životní prostředí a využívá inovativní technologie, jako jsou solární panely, pro snižování svého ekologického otisku.

Kärcher je také společensky odpovědná firma a podporuje mnoho charitativních a humanitárních projektů po celém světě. Mimo jiné podporuje například vzdělávání a výzkum v oblasti ochrany přírody a zemědělství.

Celkově lze říci, že značka Kärcher je spojena s vysokou kvalitou, výkonností, inovacemi a zodpovědností v oblasti ochrany životního prostředí a společenské odpovědnosti.

Naše hodnocení

Hodnocení tohoto výrobce

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš zkušenost s produkty od tohoto výrobce? Napiš nám recenzi.

Produkty tohoto výrobce

Péče o zahradu

Vysokotlaké čističe

Slevové kupóny

Vyber si jeden z kvalitních obchodů a ušetři pomocí slevového kódu