DeWALT DCD795D2-QW

Aku vrtačka DEWALT DCD795D2 Nejvýkonnější aku vrtačka v našem výběru: vhodná pro profi řemeslné činnosti a intenzivní nasazení. Její unikum je bezuhlíkový motor, který ...více

Výrobce: Brand

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

Aku vrtačka DEWALT DCD795D2


Nejvýkonnější aku vrtačka v našem výběru: vhodná pro profi řemeslné činnosti a intenzivní nasazení. Její unikum je bezuhlíkový motor, který výrazně prodlužuje životnost a celkovou dobu práce na jedno nabití akumulátoru. Za cenu od 5 500 Kč tak dostanete stroj s výbavou, kterou konkurenční značky neváhají nabídnout za dvojnásobek této ceny.

Šroubování, vrtání a příklepové vrtání, 2x XR Li-ion akumulátory s výkonem 18V a kapacitou 2,0 Ah, s nabíječkou a kufru na přepravu nářadí DeWalt T-STAK. Dva převodové stupně, krouticí moment max. 60 Nm. Silný příklep a jisté, pohodlné držení v ruce.

LED světlo pro osvit pracovní plochy, možnost prodloužení záruky až na 3 roky. Moderní, až agresivní design a perfektní ergonomie staví tuto aku vrtačku na pomyslný vrchol mezi stroji s podobnými parametry a stejným rozsahem dodávaného příslušenství.

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty