Technika

Nejlepší závěsné systémy - dílna jako ze škatulky?

Ať už máte domácí dílnu nebo malý kutilský koutek v garáži, dříve nebo později budete řešit, jak uklidit nářadí, aby se nepovalovalo bez ladu a skladu, a aby bylo po ruce, když jej zrovna potřebujete.

Šikovným řešením je nový závěsný systém REPONIO, který se připevňuje na stěnu spolu s úložnými boxy, policemi a držáky.

REPONIO, závěsný systém na nářadí

Základ nástěnného systému REPONIO tvoří precizně zpracované panely z recyklovatelného PVC s drážkami, na něž se zavěšuje příslušenství: háky, držáky, košíky, police, boxy, magnetické lišty.

Kouzlo spočívá ve variabilitě, panely lze vzájemně kombinovat – nad sebe i vedle sebe, a lze si tak na stěně vytvořit závěsný systém právě tak veliký, jaký potřebujete.

  • Délka 1 ks panelu je 100-700 cm, jsou vhodné jak do malého koutku, tak na stěny s dostatkem místa

Základní panely osadíte příslušenstvím, kterého je nyní k dispozici víc než 50 typů.

Náš tip
Pomocí závěsného systému uložíte v garáži sezónní věci, které by doma zabíraly místo. REPONIO je vhodná alternativa ke klasickým regálům do garáže.  

Organizace závěsné stěny na nářadí

Pokud vám uspořádání boxů a držáků na závěsné stěně nevyhovuje, vycvakněte je a najděte pro ně vhodnější místo, třeba když chcete mít box s vruty a hřebíky blíž k pracovnímu stolu.

Na rozdíl od děrovaných desek jsou v panelech REPONIO podélné drážky, zavěšeným příslušenstvím můžete po celé šířce panelu pohybovat a měnit tak rozvržení držáků a boxů.

Spokojeni s rozmístěním příslušenství na panelu? Fajn, a od této chvíle už bude úklid nářadí, šroubků a matiček jen otázkou chvilky a trošky osobní disciplíny. Uvidíte, jak rychle si na pořádek v dílně zvyknete!

závěsný panel
Závěsné panely jsou k dispozici v různých barvách, zdroj: Reponio.cz

Hotový nástěnný organizér na nářadí

Přemýšlíte, jestli dát REPONIU ve vaší dílně šanci? Neváhejte a jděte do něj! 

Nejlepší způsob, jak REPONIO vyzkoušet, je pořídit si výhodnou sadu do dílny, která obsahuje hotový panel s pečlivě vybraným příslušenstvím pro uložení základního nářadí.

Uvidíte, zda vám tento úložný systém sedne, a pokud se osvědčí, není nic jednoduššího, než si objednat další panely a připojit je k základní sadě.

Výhodná závěsná sada na nářadí

Perfektní způsob, jak REPONIO vyzkoušet. 1x závěsný panel, 6x hodnotné příslušenství, s jehož pomocí v dílně uskladníte základní nářadí a drobný materiál. Tuto závěsnou sadu můžete kdykoliv rozšířit o další panely a příslušenství (boxy, držáky, police, háčky).

Co je vše hotový panel obsahuje?

  • 1x základní závěsný panel 100 cm
  • 3x závěsná lišta na připevnění panelu
  • 1x police
  • 1x držák na nářadí
  • 1x magnetická lišta
  • 3x posuvný zásobník na spojovací materiál

Na polici postavíte třeba aku vrtačku, do držáků zastrčíte nejlepší šroubováky, na magnetickou lištu jednoduše přichytíte kleště nebo stranové klíče, na háčky pověsíte nejlepší gola sadu. Posuvné zásobníky poslouží jako úložné boxy pro drobnosti, šrouby, vruty.

Umístění držáků a zásobníků na panelu není pevně dané, rozvržení si volíte vy podle toho, s jakým nářadím často pracujete. Nebo podle toho, kde u stěny s nářadím máte ponk.

Tato hotová sada je vhodná spíše pro kutily se základní výbavou. Pokud se vaše sbírka nářadí rozroste, dokoupíte si další nástěnnou sadu nebo jednotlivé panely a doplníte je příslušenstvím podle vlastního uvážení.

držák na šroubováky
Součástí VÝHODNÉ SADY je i držák na šroubováky

Jak se závěsný systém REPONIO připevňuje na stěnu?

Ke zdi nejprve musíte připevnit svislé závěsné lišty. Jejich přesné umístění je třeba pečlivě rozměřit, aby panely, které do lišt zacvaknete, byly rovné.

Lišty je možné přivrtat na zděnou zeď, stěnu ze sádrokartonu, dřeva, betonu nebo OSB desek. Lišty se ke zdi umísťují pomocí hmoždinek s vruty. Ty nejsou součástí balení, protože každý typ stěny vyžaduje jiný typ hmoždinek.

Přes zámečky na přivrtaných lištách nasadíte základní panel s drážkami. Do drážek na panelu nacvaknete příslušenství – háky, držáky, boxy.

No a pak už jen na hotovou závěsnou stěnu uložíte nářadí, které potřebujete uklidit.

Shrnutí

Nástěnné organizéry na nářadí od REPONIO jsou vhodným řešením, jak uskladnit nářadí v dílně. Úložný systém je variabilní a kombinovatelný, nabízí velké množství příslušenství, je kvalitně zpracovaný, obstojí nejen v hobby, ale také v profi řemeslné dílně.

Pokud nechcete, aby se vaše dílna stala skladištěm nářadí, vyzkoušejte REPONIO. Pomůže vám s pořádkem a bezpečností jak v dílně, tak v garáži. 

Proč nám můžete věřit?

Podobné články

Diskuze (0)

Máš dotaz? Nebo bys jen rád/a vyjádřil/a svůj názor? Pošli nám komentář.